V naší ordinaci VPL klademe velký důraz především na prevenci. Prevence je velmi důležitá –  je to základní pilíř mé práce. Jedním z nejúčinnějších preventivních opatření je Očkování. Očkování je forma takzvané –  primární prevence. Tato prevence umí předcházet onemocněním.

V naší ordinaci očkujeme všechna povinná –  tetanus  i nepovinná, ale hrazená očkování – chřipka, očkování proti pneumokokovým invazivním onemocněním. Je možné se samozřejmě nechat u nás naočkovat i nehrazeným, komerčním očkováním –  klíšťová encefalitida, meningokoková onemocnění, černý kašel, břišní tyfus, žloutenky atd.

AKTUALITY A NOVINKY

Proč je důležité nosit roušky

Vážení pacienti, dovolte mi, abych odlehčil opravdu složitou situaci, kterou Česká republika prochází. Tato doba je velmi složitá a vyžaduje od nás zodpovědnost. Našel jsem pro Vás vtipné, ale zcela pravdivé video, proč je důležité a nezbytné nosit roušky i na veřejnosti.

Číst více

Koronavirus COVID-19 informace

Vážení pacienti,

 

oznamujeme, že od pondělí 11.5.2020 obnovujeme zdravotní péči v plném rozsahu, včetně preventivních, pracovních a dispenzárních prohlídek, při nastavení protiepidemických opatřeních doporučených MZ ČR. Žádáme pacienty, aby se objednávali telefonicky na konkrétní dobu tak, aby se snížil počet pacientů v čekárně.

 

Děkujeme za pochopení

Číst více

Informace ke koronaviru

Vážení pacienti, množí se mi Vaše dotazy ohledně možného onemocnění novým koronavirem. Informace se stále mění, ale nyní Vám dávám k dispozici plakát, který pěkně popisuje postup, který je aktuální.

Číst více