Kontaktní informace

MUDr. Michal Holásek

Praktický lékař

 

Purkyňova 393/36

Nosálovice, 682 01 Vyškov

 

Tel.: +420 517 343 160

E-mail: mudr.michal.holasek@seznam.cz

 

IČ: 05915805

Spisová značka: C 98929 Kraj. soud v Brně

Napište nám

  Vaše zpráva

  AKTUALITY A NOVINKY

  Proč je důležité nosit roušky

  Vážení pacienti, dovolte mi, abych odlehčil opravdu složitou situaci, kterou Česká republika prochází. Tato doba je velmi složitá a vyžaduje od nás zodpovědnost. Našel jsem pro Vás vtipné, ale zcela pravdivé video, proč je důležité a nezbytné nosit roušky i na veřejnosti.

  Číst více

  Koronavirus COVID-19 informace

  Vážení pacienti,

   

  oznamujeme, že od pondělí 11.5.2020 obnovujeme zdravotní péči v plném rozsahu, včetně preventivních, pracovních a dispenzárních prohlídek, při nastavení protiepidemických opatřeních doporučených MZ ČR. Žádáme pacienty, aby se objednávali telefonicky na konkrétní dobu tak, aby se snížil počet pacientů v čekárně.

   

  Děkujeme za pochopení

  Číst více

  Informace ke koronaviru

  Vážení pacienti, množí se mi Vaše dotazy ohledně možného onemocnění novým koronavirem. Informace se stále mění, ale nyní Vám dávám k dispozici plakát, který pěkně popisuje postup, který je aktuální.

  Číst více

  Vážení pacienti,

  na vyšetření se stále objednává. Prosím dodržujte objednací časy.

  Od 1.3.2021 se mohou pacienti, kteří mají zájem být očkováni proti onemocnění COVID 19, a jsou starší 70 let, telefonicky nebo přes e-mail  hlásit do seznamu, který tvořím pro naši ordinaci. Pacienti nesmí být již přihlášeni v centrálním registru. Přednost budou mít pacienti starší 80 let. 

  Děkuji , Váš lékař